4 מאגרי תמונות להורדה בחינם

מציאת תמונות איכותיות להורדה בחינם היא משימה קשה אם אתה לא יודע מאיפה להתחיל את החיפושים. לשמחתנו יש לא מעט מאגרי תמונות להורדה בחינם אשר מאפשרים לכל אחד להוריד ולהשתמש בתמונות לצרכים פרטיים או עסקיים שונים.

במאמר זה אסקור 4 מאגרי תמונות להורדה בחינם שאני משתמש בהם באופן כמעט יומיומי במהלך עבודתי כמקדם אתרים באינטרנט ב – Signup קידום אתרים.

5 מאגרי תמונות להורדה בחינם

4 מאגרי תמונות להורדה בחינם

אם אתה מחפש מאגר תמונות איכותי, משובח ועשיר בתמונות, צילומים וקטעי וידאו תוכל להשתמש בכל אחד מהאתרים הבאים:

  • Pixabay – נכון להיום, Pixabay הוא אחד האתרים הראשונים שאני ניגש אליהם כשאני מחפש תמונה להורדה בחינם. ב – Pixabay יש יותר מ – 1,300,000 מיליון תמונות לבחירה באיכות גבוהה יחסית למאגרים חינמיים. כל התמונות שמורדות דרך Pixabay אינן דורשות רישיון ייחוס לשימוש אישי או מסחרי.
  • Unsplash – Unsplash הוא מאגר תמונות להורדה אשר מרכז בתוכו אלפי תמונות אמנותיות לשימוש אישי או מסחרי בחינם. כל התמונות ב – Unsplash מפורסמות תחת רישיון שימוש Creative Commons Zero (CC0) כך שאין צורך בייחוס או מתן קרדיט לצלם.
  • StockSnap – אתר StockSnap הוא אתר נוסף אשר מפרסם תמונות להורדה תחת רישיון CC0. היתרון באתר StockSnap הוא שמידי שבוע מתווספים לאתר מאות תמונות חדשות כך שתמיד תוכל למצוא תמונות טרנדיות, ייחודיות ומקוריות שכבר לא מופיעות בעוד אלפי אתרים אחרים ברשת.
  • Pexels – אתר Pexels מפרסם מידי יום 10 תמונות חדשות, מקוריות ועדכניות באיכות גבוהה לאוסף הצילומים של האתר. בצורה זו הספרייה של Pexels, גדלה בקצב של 3600 תמונות מידי שנה – כל התמונות מופצות תחת רישיון CC0.

כל אחת מהתמונות במאגרים הנ"ל, יכולה לשמש אותך לצרכים עסקיים או פרטיים החל מכתיבת פוסט בבלוג ועד עיצוב הבית על ידי הדפסה על קנבס איכותי.

לסיכום, אם אתה לא מוצא את התמונה המיוחלת באתר הראשון, תמיד תוכל לבצע חיפוש נוסף באתרים הבאים ברשימה. כל אחד מהאתרים הנ"ל יאפשרו לך לחפש, למצוא ולשתף תמונות באיכות גבוהה לצרכים עסקיים או פרטיים.