5 סיבות טובות לפתוח דף עסקי בפייסבוק 

פתיחה של דף עסקי בפייסבוק היא צעד חכם עבור כל עצמאי או בעל עסק. יש מספר סיבות טובות להפרדה בין העמוד הפרטי לדף העסקי ויש יתרונות שיווקיים רבים שניתן לעשות רק באמצעות דף עסקי בפייסבוק. על כל אלו במאמר הבא.

כל עצמאי יודע שהיום יש חובה עסקית ממדרגה ראשונה להיות פעיל ברשתות חברתיות בכלל וברשת החברתית של פייסבוק בפרט. אין מדובר על חברות ברשת החברתית עם הפרופיל האישי שלכם אלא על פתיחת דף עסקי בפייסבוק שמציג את העסק שלכם ועוסק רק בו ובשירות שאתם מציעים, והרבה פחות בחיים הפרטיים שלכם.

איך לפרסם עסק בגוגל עם תקציב מינימלי?

מדוע לפתוח דף עסקי בפייסבוק?

יש מספר סיבות טובות מאוד לפתיחה של דף עסקי בפייסבוק:

  • הפרדה בין פרטי ועסקי – בעלי עסקים רבים ובעיקר עצמאים ופרילנסרים לא ממש מבינים את ההבדל שבהפרדה בין אישי ומקצועי בפייסבוק. ההסבר די פשוט למעשה ודי עם ניקח לדוגמא את הדף הפרטי שלכם בו יש תמונות שלכם בביקיני מחופשה כלשהי או כשאתם מעט זחוחים אחרי שתיה ביום הולדת של חברים. את זה לא תרצו להציג ללקוחות פוטנציאליים בפייסבוק ומצד שני כן תרצו שיראו תעודות שקיבלתם, ניסיון מקצועי שלכם ומידע על השירות שאתם מציעים.
  • נוכחות ברשת האינטרנט – ראשית כל דף עסקי מאפשר לכם להיות נוכחים ברשת האינטרנט עם עוד עמוד שגולשים יכולים להגיע אליו ולמצוא אותו ובעיקר באמצעות חיפוש או גלישה ברשת החברתית עצמה. כאשר מגיעים לדף שלכם מוצאים בו פרטים אודות העסק, השירות שלכם, אמצעים ליצירת קשר וכן הלאה.
  • תוכן עסקי ומקצועי ניהול דף עסקי בפייסבוק מחייב העלאה של תכנים רלוונטיים להצגה שלכם בצורה מקצועית, וגם להעניק ערך כלשהו למבקרים בדף. כאשר התוכן בדף העסקי כולל טיפים לגולשים, חדשות מהתחום שלכם, תמונות שלכם בעבודה או עם לקוחות מרוצים וכן הלאה, הדבר משדר על מקצועיות ופעילות שלכם בענף.
  • פרסום אפקטיבי במיוחד – רק מי שיש להם דף עסקי בפייסבוק יכולים לנהל קמפיין פרסום בפייסבוק. קמפיין כזה מגיע לקהל יעד רלוונטי שבחרתם לאחר סינון קפדני באמצעות מערכת הפרסום המשוכללת של פייסבוק, וכך אתם משקיעים פרסום בדיוק לקהל שאתם רוצים ועם סיכויים גבוהים יותר שיהפכו ללקוחות שלכם.
  • מערכת ניטור ובקרה – מעבר למערכת הפרסום עצמה, תקבלו גם מערכת מתקדמת מאוד לניהול מידע וקבלת נתונים שימושיים. המערכת תאפשר לכם לראות מי צופה בדף שלכם, מה המעורבות שיש לכל פוסט או פרסום שלכם ומה ממיר עבורכם הכי טוב. בדרך זו תוכלו להשתפר כל הזמן ולהגדיל את יחס ההמרה שלכם.

לסיכום, שיווק בפייסבוק הוא אמצעי רב עוצמה למשיכה של לקוחות חדשים לעסק שלכם, ואת זאת תוכלו לעשות רק באמצעות פתיחת דף עסקי וניהול שלו בצורה נכונה, כולל קמפיינים של פרסום בפייסבוק לקהל יעד רלוונטי וכן הלאה. ההמלצה לשימוש בכך היא לכל סוגי העסקים ובעיקר לעסקים קטנים ולעצמאיים.

המאמר נכתב בשיתוף עם Viral Marketing, חברת פרסום, קידום ושיווק,  אשר מתמחה במתן שירותי שיווק דיגיטלי לעסקים