איך לפרסם עסק בגוגל עם תקציב מינימלי?

כמעט כל בעל עסק שמעוניין לגדול בצורה מהירה, קבועה ומתמשכת מחפש עוד ועוד אפשרויות לפרסום העסק. לרוב, בעלי עסקים מתחילים מחפשים פתרונות פרסום ושיווק אשר מאפשרים להם לקדם את העסק עם תקציב מינימלי.

במאמר זה אציג לך 5 טכניקות שיאפשרו לך לפרסם את העסק שלך בחינם או עם הוצאה מינימלית בגוגל.

איך לפרסם עסק בגוגל עם תקציב מינימלי?

איך לפרסם עסק בגוגל עם תקציב מינימלי?

עולם הפרסום והשיווק כולל בתוכו אינספור טכניקות אשר מעניקות חשיפה, פניות ומכירות חדשות.

אם אין לך תקציב גבוה במיוחד לפרסום העסק, הנה 3 טכניקות אשר יאפשרו לך לפרסם את העסק במחירים שווים לכל נפש:

  • גוגל לעסק שלי (Google My Business ) – השירות של גוגל לעסק שלי מאפשר לכל בעל עסק לקבל חשיפה ממוקדת עם שם העסק, בעליו ובחיפוש ביטויים מקומיים אשר קשורים לתחום שלו. הפרסום של גוגל לעסק שלי מתבצע בחינם וכל מה שצריך לעשות זה לאמת את הכתובת של העסק על ידי קבלת גלויה ייחודית בדואר ישראל.
  • פרסום בגוגל אדוורדס (Google Adwords) – לעיתים קרובות, פרסום בגוגל אדוורדס (Google Adwords) יכול להצטבר לסכומים משמעותיים, אך כיוון שניתן להגביל את הפרסום מדובר בטכניקה רווחת אצל בעלי עסקים מתחילים ומתקדמים כאחד. פרסום בגוגל בזול הוא דבר אפשרי ותלוי בעיקר בתחום שלך ובמילות המפתח שתמקד במהלך הפרסום – ככל שהנישה או הביטוי תחרותיים יותר, כך המחירים שתאלץ לשלם יהיו גבוהים יותר.
  • קידום אתרים אורגני (SEO) –קידום אתרים אורגני (SEO) מאפשר לבעל העסק לקבלת חשיפה, פניות ומכירות חדשות. לרוב, קידום אתרים אורגני (SEO) אשר נעשה על ידי מקדם מקצועי היא הוצאה יקרה, אך ניתן ללמוד את התחום יחסית מהר ולקדם את העסק לבד. רוב בעלי העסקים משקיעים ביצירה של תכנים חדשים לאתר וקישורים נכנסים אשר תורמים לשיפור מיקומי האתר בתוצאות החיפוש של גוגל.

לסיכום, אם יש לך עסק מתחיל שעושה את הצעדים הראשונים שלו, קיימות לא מעט טכניקות ושיטות לשיווק ופרסום של עסקים עם תקציבים נמוכים של 1000 ₪ ואפילו פחות מכך….