ניהול דומיין ישראלי / בינלאומי ברשם דומיינים מוסמך

כל רשם דומיינים מוסמך מספק לך ממשק ניהול לדומיינים ישראליים או בינלאומיים שנמצאים ברשותך. ממשק ניהול דומיין מאפשר לך לבצע מגוון עצום של פעולות אשר רלוונטיות לשם הדומיין שנרכש דרך הרשם כמו שינוי פרטי הקשר למחזיק הדומיין, שינוי הגדרות DNS, חיובים ועוד.

אם עדיין אין לך שם דומיין, אנו ממליצים לך לבחור את אחד מהרשמים המוסמכים הבאים:

מה אפשר למצוא בממשק ניהול דומיין טיפוסי?

כל רשם דומיינים מוסמך מחוייב לאפשר לך לבצע שינויים בדומיינים שנרכשו דרכו. שינויים יכולים להיות עדכון פשוט של פרטי הדומיין או פרטי ה – DNS ועד מעבר של הדומיין לרשם אחר.

ברוב רשמי הדומיינים, ממשק ניהול דומיין מכיל את האפשרויות הבאות:

  • ניהול פרופיל אישי – ממשק הניהול מכיל את פרטי הלקוח שלך ברשם הדומיינים. מומלץ לבדוק מידי תקופה שכתובת הדואר האלקטרוני שמוצגת בפרופיל היא העדכנית ביותר מכיוון שרוב ההתקשרות מול הרשם מתבצעת בצורה זו. בדרך כלל, הודעות על חידוש הדומיין נשלחות לכתובת המוצגת בפרופיל האישי שלך.
  • Whois – מאגר Whois מחובר לתאגיד האינטרנט הבינלאומי, ICANN, ודרך ממשק הניהול של הרשם תוכל לבצע חיפוש ואימות אחר פרטי הדומיינים שלך או אחר פרטי דומיינים אחרים (מתחרים ודומיינים פנויים אשר נתנים לרכישה).
  • חיובים – רוב הרשמים מנהלים את החיובים דרך ממשק ניהול הדומיין. בכל רגע ניתן להכנס לממשק הניהול, לצפות בחיובים הקרובים (במידה והם אטומטיים) ולקבל גישה לחשבוניות על חיובים שבוצעו בעבר.
  • שינוי DNS – מערכת שמות המתחם (DNS) היא הכרחית לניתוב הדומיין לשרת האחסון המבוקש על ידך. על ידי שינוי פרטי ה- DNS ניתן לקבוע לאיזה שרת הדומיין יפנה – כמובן, שתרצה להפנות אותו לחבילת האחסון שברשותך. ממשק ניהול הדומיינים מאפשר לך לשנות את כתובות ה – DNS לכל דומיין שברשותך.
  • רשומות Zone – רשומות Zone מאפשרות לדומיין להתממשק לשירותי ענן חיצוניים ברשת. לדוגמא, אם תרצה לחבר בין הדומיין לשירות העסקי של Google Apps תוכל לשנות את רשומות ה – Zone הרלוונטיות (רשומות A, NS, MX, CNAME או TXT) ולקבל את הדואר האלקטרוני שנשלח לדומיין דרך ממשק Gmail.

לסיכום, ממשק ניהול דומיין מאפשר לך לקבל שליטה רבה יותר על הצד הטכנולוגי והבירוקרטי של הדומיין שלך. אם אתה מחפש רשם דומיינים מוסמך אשר מאפשר לך לקבל ממשק ניהול דומיין מתקדם, פרטי וחזק – בחר את אחד מהרשמים המוסמכים שהוצגו קודם לכן.