חיפוש דומיין לאתר

חיפוש דומיין לאתר אינטרנט, חנות וירטואלית או קמפיין פרסומי כלשהו מורכב ממספר שלבים אשר בסופם תוכל לרשום את שם הדומיין על שמך.

אם יש לך מספר דומיינים אפשריים לרישום תוכל לחפש אותם באמצעות הטופס הבא אשר מקושר למאגר WHOIS, מאגר המידע של איגוד האינטרנט הישראלי והבינלאומי. הקלד את שם הדומיין:

#@ מנוע חיפוש #!@

אם שם הדומיין פנוי, תוכל לרשום אותו כבר עכשיו על ידי רשם דומיינים מוסמך בישראל או בעולם. אנו ממליצים לרשום את שם הדומיין שלך באמצעות הרשמים הבאים:

#!@ חברות #!@

חיפוש דומיין פנוי

אם אף אחד מהדומיינים שחשבת עליהם לא פנוי, תוכל להרחיב את תהליך החיפוש ולנסות ולאתר דומיינים אחרים באמצעות השיטות הבאות:

  • שימוש במספרים או מקפים – ניתן להרחיב את תהליך החיפוש באמצעות שימוש במקפים או מספרים בשם הדומיין. בדרך כלל, מומלץ להימנע משימוש במקפים או מספרים, אך לעיתים דווקא הוספה של מקף או מספר יכולה להפוך את שם הדומין לזכיר ומובן הרבה יותר.
  • מילים נרדפות – על ידי החלפת מילים קיימות בשם הדומיין במילים נרדפות להן, תוכל להגדיל את היצע האפשרויות שלך. למשל, המילה Car והמילה Auto או המילה Blog והמילה Weblog.
  • יחיד/רבים – שיטה נוספת אשר יכולה להגדיל את היצע הדומיינים האפשריים לרישום היא שימוש ביחיד/רבים בשמות הדומיין שמאפשרים זאת. למשל, אם אתה רוצה לרכוש את הדומיין Present והוא תפוס, תוכל לחפש את הדומיין ברבים (Presents).
  • קידומת לפני הדומיין – ברוב המקרים, חיפוש ורישום דומיינים גנריים יתגלה כמשימה בלתי אפשרית, אך על ידי הוספת קידומת לפני שם הדומיין המבוקש תוכל לשמור על הזהות של הדומיין ולאתר דומיין פנוי. למשל, אם אתה מנעולן בקריות, מנעולן בתל אביב או מנעולן בחיפה, שם הדומיין Locksmith כבר תפוס, אך יתכן שאחד מהדומיינים הבאים FastLocksmith , BestLocksmith, MobileLocksmith או OnlineLocksmith יהיה פנוי לרישום מיידי.
  • סיומת אחרי הדומיין – באותה צורה כמו קידומות לפני הדומיין, חיפוש דומיין עם סיומת כלשהי יכול להגדיל את היצע הדומיינים האפשריים מבחינתך. בהמשך לדוגמא מהסעיף הקודם, תוכל לבדוק דומיינים כמו LocksmithShop, LocksmithStore, LocksmithInc, LocksmithSite וכדומה.

לסיכום, על ידי שימוש בטכניקות הנ"ל, תוכל לאתר דומיין פנוי, טוב וזכיר לרישום מיידי. אם במהלך החיפוש מצאת דומיין אשר פנוי לרישום, קנה אותו מייד באמצעות אחד מהרשמים המוסמכים ובצורה זו תוכל להבטיח כי מתחרה לא יקנה אותו במקומך.