המלצות על חברות אחסון וורדפרס (WordPress)

וורדפרס (WordPress) היא מערכת ניהול תוכן, אשר אחראית על כ – 25% מהאתרים בעולם.וורדפרס (WordPress) פועלת בצורה טובה יותר כאשר היתה מותקנת בסביבת אחסון אתרים עשירה ומותאמת לרכיבי המערכת.

למרות שרוב חברות האחסון טוענות כי שרתי האחסון שלהן עומדים בתנאי הסף של WordPress, בחירה נכונה של חברת אחסון מראש, תשחרר אותך מבעיות עתידיות ותחסוך לך הרבה מאוד זמן וכסף בעתיד.

לאחר שבדקנו יותר מ -100 חברות אחסון אתרים אשר מציעות שירותי אחסון אתרים שיתופיים למערכת וורדפרס (WordPress), לפי דעתנו אלה הן 3 החברות הטובות ביותר לאחסון אתרי וורדפרס (WordPress):

כיצד בחרנו את החברות הטובות ביותר לאחסון אתרי וורדפרס (WordPress)?

על מנת לבחור את שלושת החברות הטובות ביותר לאחסון אתרי וורדפרס (WordPress), צוות אתר ILHost ערך בדיקה מקיפה, כוללת ופרטנית של יותר מ – 100 חברות אחסון בישראל ובעולם.

מטרתינו היתה לבדוק כי חברות האחסון המומלצות על ידינו עומדות בקריטריונים הבאים:

  • התקנת וורדפרס (WordPress) בקליק אחד – לעיתים התקנה פשוטה של מערכת וורדפרס (WordPress) למשתמשים שלא מורגלים בכך יכולה להפוך לסיוט. התקנת וורדפרס (WordPress) בקליק אחד מאפשרת לכל אחד להתקין את המערכת בתוך דקות מבלי לערוך שורת קוד אחת או לפתוח מסד נתונים (DB) בשרת. אנו חושבים שקריטריון זה מראה עד כמה חברת האחסון באה לקראת לקוחותיה וכתוצאה מכך כל החברות המומלצות על ידינו מאפשרות להתקין את WordPress בקליק אחד מתוך כלי SimpleScripts או Softaculous שנמצאים בפאנל הניהול של השרת.
  • התאמה של 100% לדרישות וורדפרס (WordPress) – על מנת לעמוד ב – 100% בדרישות מפתחי WordPress, חברות האחסון נדרשות לעמוד בקצב השינויים הטכנולוגיים ולבצע אופטימיזציה קבועה לשרתי החברה. על מנת להריץ בהצלחה את מערכת WordPress, נזדקק לשרתי Linux עם התקנה של PHP ו – MySQL לגירסאות החדשות ביותר, תמיכה ב – Cron Jobs, הגדרות htaccess ועוד. כמו כן, מומלץ כי חברת האחסון תאפשר הגבלת זיכרון RAM גבוהה ככל האפשר (בדרך כלל, ערך של 32MB או 64MB).
  • תמיכה טכנית – סביר להניח שבשלב כלשהו במהלך חיי האתר, הבלוג או החנות הוירטואלית שלך תצטרך תמיכה טכנית מצד חברת האחסון – לפעמים יהיה מדובר בבעיה קטנה, אך לפעמים זו תהיה בעיה גדולה ומהותית עבורך. כל החברות הנ"ל, מספקות תמיכה טכנית מלאה באמצעות 4 ערוצים עיקריים : טלפון, צ'ט, מערכת סימניות ומאגרי מידע עשירים בתכנים רלוונטים להתקנת, ניהול ותחזוקת מערכת WordPress.
  • מחירי אחסון וורדפרס (WordPress) – כל החברות המומלצות על ידינו מספקים שירותי אחסון מותאמים לוורדפרס (WordPress) בעלויות הוגנות ביחס למחירי האחסון בישראל ובעולם.

לסיכום, בהחלט אפשר למצוא חברות אחסון זולות אחרות אשר יטענו ל – 100% תמיכה באתרי וורדפרס (WordPress), אך אנו חושבים שלא שווה לחסוך בדולר או שניים בשביל להתמודד בעתיד עם בעיות שונות ומשונות. שלושת החברות המומלצות על ידינו, יספקו לך תשתית אחסון מותאמת לוורדפרס, מהירות, תמיכה טכנית ועוד שלל יתרונות במחיר חודשי או שנתי הגון.