איך לבחור חבילת אחסון אתרים?

אחת השאלות הנפוצות ביותר בתחום היא איך לבחור חבילת אחסון אתרים לאתר? או במילים אחרות, כיצד לבצע השוואה אמיתית בין שלל ההצעות של חברות האחסון בישראל ובעולם.

כמעט כל חברות האחסון בחו"ל מציעות זמינות של 99.99%, שטח אחסון ותעבורה ללא הגבלה ותמיכה טכנית – אז במי מומלץ לבחור?

איך לבחור חבילת אחסון אתרים?

ישנם מספר פרמטרים אשר באמצעותם תוכל לבחור את חבילת האחסון המתאימה ביותר לצרכים שלך, הנה העיקריים שבהם:

  • מחיר – סביר להניח שזה הפרמטר הראשון שאתה בודק כאשר אתה מעוניין לבחור בין חברות האחסון השונות. כיום, רוב חברות האחסון מציעות חבילות אחסון החל מ – 1.99$ לחודש כאשר רוב חבילות האחסון מתומחרות סביב הממוצע החודשי (3.5$). רוב חברות האחסון הישראליות מציעות חבילות אחסון החל מ – 10$~, כאשר השוני במחיר הוא כתוצאה מהתמיכה בעברית ולאו דווקא כתוצאה מביצועים גבוהים.
  • מפרט טכני / הגבלות – המפרט הטכני או יותר נכון ההגבלות שחלות עליך הם משמעותיות מאוד. במידה ואתה מתכנן לאחסן אתר תדמיתי, בלוג, דף נחיתה וכדומה רוב החבילות הבסיסיות יתאימו לך. אם אתה מתכנן לאחסן חנות וירטואלית, פורטל או אפליקציה כבדה – מומלץ לבחור בחבילות המתקדמות או באחסון על גבי שרת VPS.
  • תמיכה טכנית – מומלץ לבדוק כיצד ניתן לתקשר עם חברת האחסון בשעת משבר, האם צוות התמיכה הטכנית זמין בדואר אלקטרוני, טלפון חינם, צ'ט וכדומה. אם אתה מחפש תמיכה בעברית, החברות הישראליות הן האופציה היחידה מבחינתך.
  • חומרה – כדאי לבדוק באיזו חומרה משתמשת חברת האחסון, מאיזה חלקים מורכבים השרתים שלהם, האם הם משתמשים בדיסקים קשיחים מסוג SSD אשר מאיצים את עליית האתר ועוד שלל שאלות רלוונטיות.
  • פאנל ניהול – גם אם אתה לא מתכנן לבנות את האתר שלך בכוחות עצמך, מומלץ לבחור חברת אחסון אשר מספקת לך גישה לפאנל ניהול מקצועי כמו cPanel, Plesk, DirectAdmin וכדומה. פאנל ניהול טוב יאפשר לך להתנהל בצורה קלה יותר מול חברת האחסון ולבצע פעולות בכוחות עצמך במהירות רבה. בין הפעולות הפופולריות ביותר ניתן למצוא התקנת מערכות ניהול תוכן (וורדפרס, ג'ומלה או דרופל), הגדרת דואר אלקטרוני, חשבונות FTP, מסדי נתונים וכדומה.
  • החזר כספי – מומלץ לבדוק אם חברת האחסון מציעה החזר כספי או אפשרות לביטול העסקה במידה ואינך מרוצה בתוך פרק זמן סביר של עד 30 יום. ישנן חברות אחסון כמו iPage אשר מציעות החזר כספי בכל רגע – מבחינה זו, זה פלוס אדיר מכיוון שאם אתה לא מרוצה, תמיד תוכל לבקש את כספך בחזרה.

אם אתה מחפש חברת אחסון אתרים מקצועית אשר תספק לך את פתרון האחסון המושלם, לאחר בחינה של יותר מ – 100 חברות אחסון אתרים בישראל ובעולם, בחרנו את החברות הבאות כטובות ביותר:

[wpsm_afflist ids="485,501,502,503,504" ]

אנו בטוחים שכל אחת מחברות האחסון הנ"ל יוכלו לספק לך את חבילות אחסון מושלמות אשר יתאימו לצרכים שלך.