אודות ILHOST

אתר ILHOST עוסק בהשוואת חברות אחסון אתרים, שירותי מחשוב ענן ודומיינים בישראל ובעולם.

אין ספק ששוק אחסון האתרים הוא שוק פרוץ אשר פועלים בו מספר רב של גורמים, מחברות ענק אשר מעסיקות אלפי עובדים ומציעות שירותי אחסון אתרים בעלויות סבירות ובצורה מקצועית ועד ילדים שמציעים שירותי אחסון בעלות נמוכה ובצורה חובבנית.

זה אולי יפתיע אותך, אבל בשביל להציע שירותי אחסון אתרים לא צריך יותר מידי, חבילת ריסלר פשוטה תאפשר לך לקרוא לעצמך "חברת אחסון אתרים". מכיוון שגם אנחנו נכוונו כבר בעבר מגורמים אשר הציגו את עצמם כמובילים אך בפועל לא הציעו שום דבר בשעת משבר – החלטנו להקים את ILHOST ולערוך השוואה מקיפה בתחומי האחסון, המחשוב והדומיינים.

אם אתה עושה את הצעדים הראשונים שלך, אנו בטוחים שהמידע המקיף שאנו מפרסמים ב – ILHOST יעזור לך לבצע את הבחירה הנכונה ולהימנע מחברות אשר ביום אחד נעלמות, שרתים קורסים (דבר שבא לידי ביטוי בהפסד כספי רב מהכנסות או מפרסום שפועל לשווא), מחיקת אתרים שמתקדמים פתאום ומנצלים קצת יותר משאבים מבשגרה, תמיכה חובבנית ומה לא .. – הסיפורים ששמענו במהלך השנים הם פשוט הזויים 🙂 !

מי עומד מאחורי אתר ILHOST?

אתר ILHOST מנוהל על ידי Signup קידום אתרים ו – Dreamedia בניית אתרי וורדפרס אשר מאחסנת את התשתיות שלה ואת אתרי לקוחותיה בישראל ובעולם. בכל רגע נתון אנו מאחסנים ביותר מ – 5 חברות שונות יותר מ – 500 אתרי מכירות, תדמית ותוכן (בדיוק כמו האתר הזה!).

בין האתרים הטכנולוגיים שלנו ניתן למצוא את בלוגים, VBlog קידום וידאו בגוגל, מדריך HTML, מדריך CSS ועוד שלל אתרים אחרים.

החזון שלנו הוא לספק לך מקור מידע אמין, איכותי ומקצועי אשר יעזור לך לבצע את הבחירה הנכונה ביותר אשר מותאמת לצרכים שלך.

בהצלחה,
צוות ILHOST השוואת חברות אחסון אתרים באינטרנט